Turkija / Temos

Turkija

Keliautojų pamėgtoji Turkija – tai ne tik kaitri saulė, puikūs smėlio paplūdimiai ir dangaus mėlynumo jūra. Tai šalis, turtinga savo istorija, kultūra ir tradicijomis. Čia apsilankius norėsis sugrįžti dar ne kartą, o kelionės prisiminimai sušildys net ir šalčiausią žiemos vakarą.

Stambulas

Stambulas - didžiausias Turkijos miestas. Jį supa net dvi jūros – Marmuro ir Juodoji. Tai vienintelis miestas, besidriekiantis per du žemynus – Europą ir Aziją, kuriuos skiria Bosforo sąsiauris. Mieste vyrauja spalvingas ir gyvybingas gyvenimas, kiekvieną kartą nuvykus patirsite vis naujų įspūdžių ir nepamirštamų nuotykių.

Plaukų-persodinimas-Stambule

Turkijos specialistai vieni iš pirmųjų atliko plaukų persodinimo procedūrą, tad turi daugiametę patirtį. Patyrę chirurgai, pažangios plaukų persodinimo technologijos ir mažesnė kaina. Šie veiksniai leidžia Turkijai pritraukti tūkstančius pacientų iš viso pasaulio.

Odontologija-Turkijoje

Kviečiame atlikti odontologijos paslaugas Turkijoje! Tai puiki proga ne tik sutvarkyti dantis, bet ir pailsėti visų mėgstamoje Turkijoje! Patyrę odontologai, pažangios technologijos ir mažesnė kaina. Šie veiksniai leidžia Turkijai pritraukti tūkstančius pacientų iš viso pasaulio.