Sveiki, mielieji !  

Mes, kaip ir Jūs mėgstame keliauti, mėgautis įspūdžiais, pamatyti dar neregėtus gamtovaizdžius bei miestus, ragauti  įvairių šalių maistą. Mums taip pat patinka maudytis šiltoje jūroje, džiaugtis saule, atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius SPA kurorte ar sanatorijoje.

Mums patinka, kai puikiai pailsėję mūsų klientai ateina pas mus išgerti kavos arba tiesiog parašo elektroninį laiškelį ir papasakoja apie puikiai praleistas atostogas bei padėkoja.

Juk taip malonu kai esi reikalingas!

Ir dar, visas mūsų kolektyvas mėgsta savo darbą ir stengiasi kuo geriau jį atlikti.

Mes rūpinamės ir mylim savo klientus, norime, kad kiekvienas jų kuo geriau, prasmingiau ir naudingiau praleistų atostogas. Mes manome, kad atostogos – tai nuostabios gyvenimo akimirkos ir jų prisiminimai, kurie lydi žmogų visą gyvenimą. Mes norime, kad Jūsų akys spindėtų, o veide atsirastų šypsena prisimenant  praleistas atostogas ir mus.

Viena pagrindinių mūsų veiklos sričių – sanatorinio gydymo ir SPA poilsio organizavimas.

Mes siūlome sanatorinį gydymą, SPA poilsį, poilsinį ir medicininį turizmą Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Čekijoje (Karlovy Varuose, Marianske Lazne, Jachimove, Teplicoje), Vengrijoje (Hevize, Haidusoboslo), Slovakijoje, Šveicarijoje, Ukrainoje (Truskavece), Azerbaidžane (Naftalane) bei kitose šalyse.

Sveikas poilsis dirba tik su patikimais partneriais, todėl turistams poilsio ir gydymo metu galime pasiūlyti kokybiškas paslaugas.

Mes dirbame kokybiškai, greitai ir su malonumu!

Su meile ir pagarba Sveiko poilsio kolektyvas

 

Mūsų adresas

Šiuo metu dirbame ONLINE!    Žiūrėti žemėlapį
+370 5 240 33 40
+370 686 78685