Naujienos

2020-12-02

Kaip teisingai pasirinkti kurortą sanatoriniam - kurortiniam gydymui?

Prieš vykstant į sanatoriją sveikatinimui arba gydymui vertėtų atidžiai pasirinkti būtent jums tinkamiausią kurortą bei sanatoriją. Kiekvienas kurortas turi savo tam tikras indikacijas ir kontraindikacijas. Todėl svarbu žinoti koks kurortas tiktų būtent jums, kad gydymas būtų veiksmingas. 

2020-12-02

Nenešiokite akmenų inkstuose!

Akmenys inkstuose susidaro dėl nenormalaus šlapimo kristalizavimo, dėl kito akmens arba svetimkūnio šlapimo takuose. Priežastys, kurios padidina tikimybę akmenų formavimuisi: amžius, lytis, genetinis polinkis, lėtinė dehidratacija, nejudėjimas ilgą laiką, medžiagų apykaitos sutrikimai, pasikartojančios arba nepagydomos šlapimo takų infekcijos.

2020-09-30

Nugaros skausmas. Kaip jo išvengti?

Nugaros skausmas – vienas dažniausiai pasitaikančių sveikatos sutrikimų, nuo kurio kenčia įvairaus amžiaus žmonės. Priežastys yra labai įvairios – tai gali lemti netaisyklinga laikysena, per mažas fizinis aktyvumas, raumenų patempimas  ir t.t.

2020-09-27

Sanatorinis - kurortinis gydymas

Gamta gydo – taip sakydavo senovės graikų gydytojai. Sveiką ar ligotą žmogų, kaip gamtos vaiką intuityviai traukė natūralūs gamtiniai veiksniai: oras, saulė, vanduo. Tai aktualu ir mūsų moderniais laikais...

2020-09-22

Gydomojo purvo nauda

Jau antikos laikais žmonės naudojosi gydomojo purvo ir dumblių procedūromis. Viduržemio jūros regiono gyventojai iki šiol turi jūros dumblo baseinus, kurie pritraukia tūkstančius turistų. Skaičiuojama, kad per metus įvairiomis purvo procedūromis pasinaudoja net 50 milijonų Europos gyventojų.