Naujienos

2020-12-30

Reikia pailsėti

SPA arba sveikatingumo atostogos būtinos, o šiemet jos dar ir labai madingos. Ne dieną ar dvi, ne ilgąjį savaitgalį, o taip, kaip žmonės anksčiau ilsėdavosi kurortuose – po keletą savaičių ir ilgiau. Anot turizmo agentūros „ABK Travel“ vadovės Lianos Sokolovos-Andruškevič, naujovių yra tikrai labai daug, o mes išsirinkome labiausiai dėmesį patraukusias poilsio, grožio ir sveikatos oazes.

2020-12-23

Gydomųjų kurortų tipai

Kurortų geografija yra labai plati, o turint omenyje, kad kiekvienas kurortas turi savo indikacijas ir kontraindikacijas – teisingai pasirinkti kurortą nėra labai paprasta.

2020-12-16

Kokių maisto produktų reikėtų vengti pusryčiams?

Neretai mūsų pusryčiai – tai vienas kavos puodelis. Dažniausiai sakome, kad rytais apetito nėra arba trūksta laiko papusryčiauti. Gerai, jeigu pavyksta greitai ką nors užkasti, nes išgėrus tik kavos puodelį pietų sulaukti tampa sudėtinga. O dirbti tuščiu skrandžiu ne itin malonu.

2020-12-02

Kaip teisingai pasirinkti kurortą sanatoriniam - kurortiniam gydymui?

Prieš vykstant į sanatoriją sveikatinimui arba gydymui vertėtų atidžiai pasirinkti būtent jums tinkamiausią kurortą bei sanatoriją. Kiekvienas kurortas turi savo tam tikras indikacijas ir kontraindikacijas. Todėl svarbu žinoti koks kurortas tiktų būtent jums, kad gydymas būtų veiksmingas. 

2020-12-02

Nenešiokite akmenų inkstuose!

Akmenys inkstuose susidaro dėl nenormalaus šlapimo kristalizavimo, dėl kito akmens arba svetimkūnio šlapimo takuose. Priežastys, kurios padidina tikimybę akmenų formavimuisi: amžius, lytis, genetinis polinkis, lėtinė dehidratacija, nejudėjimas ilgą laiką, medžiagų apykaitos sutrikimai, pasikartojančios arba nepagydomos šlapimo takų infekcijos.